TYDH 2018-2019 yıllık faaliyet programı
Arı Sağlığı, Bakım ve Besleme Semineri Düzenlendi
Ana Arı Üretim İşletmeleri Hazırlanıyor
Gezginci Arıcılıkta dikkat edilmesi gerekenler
AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize Arı Yetiştiricileri Birliği’ni ziyaret etti
Tab APIMONDIA toplantısı

DOKAP Başkanlığı Toplantısı

Yazdır
Paylaş
Birlik Başkanımız Sn. Fevzi Cıvaoğlu 27.06.2013 günü DOKAP idaresi Bşk. Sn Ekrem Yüce'yi ziyaretlerinde Doğu Karadeniz bölgesinde arıcılıkla ilgili özellikle flora haritasının çıkartılması için gerekli projelerin yapılmasını talep etmişti.
DOKAP Başkanlığı Toplantısı
 Birlik Başkanımız  Sn. Fevzi Cıvaoğlu 27.06.2013 günü DOKAP idaresi Bşk. Sn Ekrem Yüce'yi ziyaretlerinde Doğu Karadeniz bölgesinde arıcılıkla ilgili özellikle flora haritasının çıkartılması için gerekli projelerin yapılmasını talep etmişti.
 
        DOKAP'ın Arı ve Arı ürünleri faaliyetlerinin Doğu Karadeniz bölgelerinde geliştirilerek yaygınlaştırılması ile ilgili projelerin uygulanması hakkında 31.05.2014 günü Ordu ili arı yetiştiricileri birliğinin lokalinde düzenlenen toplantıya DOKAP idaresi başkanı Sn. Ekrem Yüce Merkez Birlik Genel Bşk. Sn. Bahri Yılmaz , Doğu Karadeniz DOKAP kapsamındaki 7 İl Birlik Başkanları ve birlik başkanımız Sn. Fevzi Cıvaoğlu birlik elemanı Züleyha Öztürk ile katılmışlardır.
 
        Toplantıda ilimiz dahil DOKAP kapsamındaki 7 ilinde flora haritalarının çıkarılması ile ilgili projenin kalkınma Bakanlığına sunulduğu müjdesini Sn. Yüceden almış bulunmaktayız . 
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
© Copyright Rab53. Bu sitede yayınlanan bilgilerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
İrtibat Telefon : 0 (464) 212 00 17 - Fax : 0 (464) 212 00 15
E-Posta : rab.53@hotmail.com
VipTicaret