DOKAP Başkanlığı Toplantısı

Birlik Başkanımız Sn. Fevzi Cıvaoğlu 27.06.2013 günü DOKAP idaresi Bşk. Sn Ekrem Yüce'yi ziyaretlerinde Doğu Karadeniz bölgesinde arıcılıkla ilgili özellikle flora haritasının çıkartılması için gerekli projelerin yapılmasını talep etmişti.
DOKAP Başkanlığı Toplantısı
 Birlik Başkanımız  Sn. Fevzi Cıvaoğlu 27.06.2013 günü DOKAP idaresi Bşk. Sn Ekrem Yüce'yi ziyaretlerinde Doğu Karadeniz bölgesinde arıcılıkla ilgili özellikle flora haritasının çıkartılması için gerekli projelerin yapılmasını talep etmişti.
 
        DOKAP'ın Arı ve Arı ürünleri faaliyetlerinin Doğu Karadeniz bölgelerinde geliştirilerek yaygınlaştırılması ile ilgili projelerin uygulanması hakkında 31.05.2014 günü Ordu ili arı yetiştiricileri birliğinin lokalinde düzenlenen toplantıya DOKAP idaresi başkanı Sn. Ekrem Yüce Merkez Birlik Genel Bşk. Sn. Bahri Yılmaz , Doğu Karadeniz DOKAP kapsamındaki 7 İl Birlik Başkanları ve birlik başkanımız Sn. Fevzi Cıvaoğlu birlik elemanı Züleyha Öztürk ile katılmışlardır.
 
        Toplantıda ilimiz dahil DOKAP kapsamındaki 7 ilinde flora haritalarının çıkarılması ile ilgili projenin kalkınma Bakanlığına sunulduğu müjdesini Sn. Yüceden almış bulunmaktayız . 
http://www.rab53.com adresinden 17 Haziran 2019, 17:52 tarihinde yazdırılmıştır.